Strona głównaMobileAktualnościWarcraft Arclight Rumble - nowa gra mobilna Blizzarda oficjalnie zapowiedziana

Warcraft Arclight Rumble – nowa gra mobilna Blizzarda oficjalnie zapowiedziana

Blizzard zaprezentował zupełnie nową grę – Warcraft Arclight Rumble. Tak, zgadliście – zmierza ona na telefony komórkowe.

Warcraft Arclight Rumble to kolejna po Diablo Immortal próba podbicia rynku mobilnego. Gracze, jako znane postaci uniwersum Warcrafta, reprezentujące Przymierze, Hordę, Bestie, Czarną Górę oraz Nieumarłych będą dowodzić jednostkami w formie która założeniami bardzo podobna jest do auto-battlerów w stylu Teamfight Tactics, w trybach gry PvE i PvP.

Zadaniem graczy w nowej mobilce Blizzarda jest zebranie kolekcji postaci, którymi potem będą sterować na mobilnym polu walki. Do dyspozycji fanów oddane zostaną tryby singleplayer, walkę online z innymi graczami, tryb co-op i inne. Postaci do zebrania będzie 65. Rozgrywka ma być podzielona na kilka etapów – rozstawienia postaci na polu walki, przejmowania strategicznych punktów mapy, tworzenia synergii przez dostępne jednostki i podboju przeciwnika, z pokonaniem jego przywódców włącznie.

Zobacz: Diablo Immortal – Blizzard tłumaczy się z daty premiery

Jeśli jesteście ciekawi jak będzie prezentowała się nowa gra, możecie już teraz zapisać się do wstępnej rejestracji w sklepie Google.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceBlizzard
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię