Strona głównaWiadomościWięcej jednoklasowych bohaterów w Overwatch

Więcej jednoklasowych bohaterów w Overwatch

Niedawno Blizzard podzielił się informacjami o planach wprowadzenia kolejnych bohaterów do Overwatch. Wygląda na to, że wkrótce spełnią te obietnice.

W Overwatch dostaliśmy już kilka wieloklasowych postaci – Brigitte jako support tank lub Moira jako support i postać atakująca . Kolejni bohaterowie będą jednoklasowi, co jest dobrą i pokrzepiającą informacją. Projektant Geoff Goodman, ujawnił, że zespół Overwatch skupia się wyłącznie na postaciach hybrydowych. Potem dodał, że najważniejsze jest to, że zespół jest zawsze otwarty na różne pomysły. Czasami może to oznaczać więcej hybrydowych bohaterów takich jak Brigitte, Zenyatta czy Roadhog.

Jednak może to oznaczać również bohaterów z przypisaną jedną rolą, np. Mercy lub McCree.

Goodman uważa, że jest całkiem prawdopodobne, że dostaniemy kolejnych wieloklasowych bohaterów, ale z pewnością możemy spodziewać się również jednoklasowych.

– Czasami gdy patrzymy na naszych bohaterów, widzimy, że lepiej pasowaliby do obecnej gry z bardziej znaczącymi zmianami w rozgrywce niż po prostu zmianami w balansującymi grę. Na przykład Symmetra to nasza jedyna pomoc, która nie leczy. Trudno ją dopasować do zespołu. Zaczęliśmy na nią patrzeć i pomyśleliśmy, że albo powinna zacząć leczyć albo móc zadawać więcej obrażeń.

Dyrektor gry, Jeff Kaplan ujawnił, że w przyszłości mogą uśmiercić jednego z bohaterów, chociaż nie oznacza to, że gracze nie będą mogli nim już grać. W skrócie postać ta bedzi miała życie po śmieci, więc nie musimy się martwić, że nasza ulubiona postać zniknie.

Źródło: pcgamesn

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię