Strona głównaGryAktualnościWiedźmin: Geralt i Yennefer żywcem wyrwani z lat 80. według projektu rosyjskiego...

Wiedźmin: Geralt i Yennefer żywcem wyrwani z lat 80. według projektu rosyjskiego artysty

Lata 80. cieszą się ogromną popularnością, swoją zasługę ma w tym niewątpliwie serial Stranger Things. Zainspirowany popkulturą tamtego okresu rosyjski artysta Roman Tishenin przygotował nową wizualizację wiedźmina Geralta i  czarodziejki Jennefer. Wygląda to nad wyraz dobrze.

Sam urodziłem się w połowie lat 80. i chociaż z pierwszych lat dzieciństwa nie pamiętam prawie nic, to żywo interesuję się muzyką oraz kulturą tamtego okresu. Muszę przyznać, że Tishenin w bardzo ciekawy sposób przedstawił nowe stylizacje Geralta i Yenn. Bardzo chętnie zobaczyłbym moda do Wiedźmina 3 z takimi postaciami.

Zobacz: Netflix przez przypadek zdradził datę premiery Wiedźmina

Stworzenie grafiki Geralta zabrało Tisheninowi ponad trzy dni, a jak sam przyznaje przedtem obejrzał najlepsze filmy z lat 80. I to widać, fryzura, skóry, opaski z ćwiekami, kiep w zębach i kilka innych gadżetów to atrybuty tamtych lat. Geralt wygląda jak żywcem wyrwany z ulicznego gangu.

Zobacz: CD Projekt RED stworzy więcej gier w uniwersum Wiedźmina i Cyberpunk

Z kolei Yennefer, to natapirowana Peggy Bundy połączona z C.C. Catch i Kim Wilde. Kiczowata poezja.

Artysta planuje aktualizować galerię o kolejne postacie z Wiedźmina stylizowane na lata 80. Więcej prac autora znajdziecie TUTAJ. I dajcie znać jakie klasyki filmowe z tamtych lat lubicie najbardziej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię