Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin Netflix: Ile zarobił Herny Cavill za to zlecenie?

Wiedźmin Netflix: Ile zarobił Herny Cavill za to zlecenie?

Wiedźmiński fach to ciężki kawałek chleba. Zabijanie utopców, strzyg i kikimor wymaga przygotowania i używania drogich eliksirów, dlatego za zlecenie trzeba zapłacić dużo groszy. Ile z tej ciężkiej pracy przypadło Henremu Cavillowi? Okazuje się, że na robieniu mieczem całkiem dobrze można zarobić.

Nikogo nie powinien dziwić fakt, że aktorzy w Hollywood zarabiają wiele milionów dolarów za udział w filmach. W serialach też można całkiem nieźle zarobić. Ekipa serialu Przyjaciele w ostatnich sezonach zarabiała po milion dolarów za odcinek. Co więcej, z tytułu tantiem nadal otrzymują rocznie po 20 milionów.

Zobacz: Wiedźmin – serial o krok od innego, dłuższego zakończenia

W zestawieniu serwisu Variety możemy zobaczyć, który z aktorów i aktorek w Hollywood zarabia najlepiej. Znalazł się tam również Henry Cavill, odtwórca roli Geralta w serialu Wiedźmin Netflix. Co prawda, na razie wiele brakuje mu jeszcze do zarobków ekipy Przyjaciół, ale i tak jest nieźle. Według udostępnionych informacji każdy z odcinków pierwszego sezony przyniósł Cavillowi 400 tys. dolarów, czyli za całość zainkasował 3,2 miliona. Nie jest źle. Z pewnością kolejny sezon będzie okaże się bardziej dochodowy.

Zobacz: Lauren S. Hissrich zdradza pierwsze szczegóły 2. sezonu Wiedźmina

Niestety nie znalazły się tam, żadne wzmianki czy aktor wziął pieniądze z góry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVariety
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię