Strona głównaWiadomościOprogramowanieWindows 10 wprowadzi nowe udogodnienia dla graczy

Windows 10 wprowadzi nowe udogodnienia dla graczy

Windows 10 to w tym momencie najpopularniejszy system operacyjny wśród graczy komputerowych. Pomimo tego Microsoft cały czas chce dbać o miłośników cyfrowej rozrywki. Wczesny build aktualizacji 18334 wprowadza udogodnienia dla gamerów.

W nocy Microsoft wprowadził nowy build Windowsa 10, który został oznaczony liczbami „18334”. Póki co aktualizacja jest dostępna tylko dla uczestników programu Windows Insider, ale dzięki temu dowiedzieliśmy się, jakie zmiany planuje gigant z Redmond. A tych jest całkiem sporo i kilka powstało z myślą o graczach.

Zobacz: Windows, 10 jako miesięczna subskrypcja? Śmiałe plany Microsoftu

Najważniejsza nowość to nowa technologia, która ma poprawić działanie wszystkich gier. Póki co mechanizm można sprawdzić przy okazji gry State of Decay, która zostaje Insiderom udostępniona za darmo. Jednak liczba miejsc jest ograniczona, więc lepiej się spieszyć. Do przetestowania technologii trzeba zarejestrować się przy pomocy Xbox Insider Hub. Grę znajdziecie w zakładce Insider Content.

Zobacz: System automatycznie zaktualizował mu się do Windowsa 10. Pozwał Microsoft

Oprócz tego Windows 10 build 18334 wprowadza mnóstwo innych zmian. Jeśli chcecie dołączyć do programu Windows Insider, to pamiętajcie, że każde kolejne wydanie systemu w wersji beta to też spore problemy i usterki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceCentrumXP
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię