Strona głównaWiadomościOprogramowanieWindows 11 – Microsoft straszy nowym systemem

Windows 11 – Microsoft straszy nowym systemem

Jakiś czas temu informowaliśmy o planach Microsoftu dotyczących wprowadzenia następcy Windows 10. Teraz deweloper zaprezentował tajemniczą kompilację dźwięków ze swoich systemów, która trwa dokładnie 11 minut.

Microsoft w dość osobliwy sposób sugeruje, że już 24 czerwca odbędzie się wydarzenie poświęcone Windows 11. System znany jako Sun Valley to w rzeczywistości duża aktualizacja do dziesiątki, jednak ta, ma wywrócić do góry nogami to do czego jesteśmy przyzwyczajeni w Windowsie. Ekipa z Redmond zapowiada system nowej generacji i najważniejszą aktualizację dekady.

Zobacz: Jeff Bezos poleci w kosmos

Nowy materiał opublikowany przez MS nazywa się Windows | Startup Sounds – Slo-fi Remix i składa się z 40-krotnie spowolnionych dźwięków startów z Win 95, XP oraz 7. Brzmi to dość irytująco lub nawet niepokojąco.

Materiał zapowiada wydarzenie, które wystartuje 24 czerwca o godzinie 11:00, czyli 17:00 czasu polskiego. Z kolei ekipa Windows Latest zauważyła, że w opisie podstrony Microsoftu na Githubie pojawia się wyrażenie Windows 10 oraz Windows Sun Valley. Na tej podstawie sądzą, że obie wersje systemu będą działały równolegle. A wtedy oznaczałoby to, że Sun Valley to osobna niezależna wersja systemu, a nie tylko aktualizacja.

Windows 11

Z pewnością wyjaśni się to już 24 czerwca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię