Strona głównaGryAktualnościWorld of Warcraft Classic – dzisiaj w nocy ruszają serwery

World of Warcraft Classic – dzisiaj w nocy ruszają serwery

Już tylko kilkanaście godzin dzieli nas od oficjalnego uruchomienia gry World of Warcraft Classic. Już w tym momencie można produkcję pobierać na swoim koncie Battle.net. Zabawa ruszy minutę po północy czasu polskiego.

World of Warcraft Classic to, jak sama nazwa wskazuje, klasyczna wersja legendarnego MMORPG. Dzięki niej gracze będą mieli okazję wrócić do gry sprzed czasów licznych aktualizacji i zmian. Wielu graczy domagało się takiej wersji i ich prośby nie zostały pozostawione bez odzewu.

Zobacz: World of Warcraft Classic: Gracz policzył krzesła w grze

Już teraz gra cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony graczy. Blizzard ostrzega, że w przypadku najpopularniejszych serwerów mogą się tworzyć ogromne kolejki. Twórcy gry przewidują, że mogą one dobić nawet do 10 tys. graczy, więc czas oczekiwania na połączenie może się znacząco wydłużyć. Właśnie dlatego uruchomiono dwa dodatkowe serwery, aby gracze jak najszybciej mogli wkroczyć do świata klasycznego Azeroth.

Zobacz: Stan Lee nowym NPC w World of Warcraft. Blizzard oddaje hołd twórcy

Twórcy zapowiedzieli też, że usunęli limit zaledwie 3 postaci na konto. Teraz można mieć nawet 50 różnych herosów, ale maksymalnie 10 w jednej krainie. W jednej z pierwszych aktualizacji Blizzard zamierza zablokować nieoficjalnie rozszerzenia w stylu ClassicFLG, bowiem ich zdaniem są one niezgodne z wizją klasycznego WoW-a.

World of Warcraft Classic – kiedy rusza?

World of Warcraft Classic rusza w nocy z 26 na 27 sierpnia, dokładnie minutę po północy czasu polskiego. Gra dostępna jest w ramach standardowego abonamentu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię