Strona głównaGryAktualnościW WoW od prawie 14 lat istniała magiczna receptura. Dopiero teraz została...

W WoW od prawie 14 lat istniała magiczna receptura. Dopiero teraz została aktywowana

Blizzard potrafi zaskakiwać. Czasami jest to prezentacja Diablo w wersji mobilnej, a czasami nowy eliksir, który był dostępny w World of Warcraft od prawie 14 lat, ale dopiero teraz zaczął działać. Mowa o Eliksirze Języków czy też Elixir of Tounge, jak nazywa się w oryginale.

Ostatnia aktualizacja World of Warcraft z 14 grudnia tego roku wprowadziła do gry ciekawy element w postaci Eliksiru Języków. Chociaż słowo „wprowadziła” nie jest do końca precyzyjne. Okazuje się, że był on w grze od czasów Classic, czyli od jakichś 14 lat. Jednak do tej pory nie był aktywny.

– Eliksir Języków jest w grze od czasów wersji Classic. To starożytna alchemiczna receptura, która nigdy nie została stworzona. Do tej pory miała w grze opis: „Ten eliksir nie ma żadnego działania, dopóki nie wprowadzimy języków” – pochwalił się na Twitterze Jeremy Feasel, jeden z projektantów gry.

Jak działa ta starożytna, magiczna receptura? Po zażyciu jej przez godzinę rozumiemy mowę drugiej strony konfliktu. Sami nie potrafimy używać ich języka, ale przynajmniej rozumiemy, co piszą na czacie. Na oficjalnym forum World of Warcraft gracze sugerują, że Eliksir Języków może być sporo warty. Jeśli chcielibyście go zdobyć, to musicie udać się do Dalaran i wejść do tamtejszego systemu kanałów ściekowych.

Zobacz także: Blizzard pracuje nad mobilnym Warcraftem w stylu Pokemon GO?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię