Strona głównaGryAktualnościWsparcie GTA Online tylko do końca roku?

Wsparcie GTA Online tylko do końca roku?

Według najnowszych plotek Rockstar ma aktualizować GTA Online tylko do końca roku. Potem deweloper ma zająć się marketingiem GTA 6. Przynajmniej tak twierdzi leaker Matheusvictorbr, natomiast znany informator Yan2295, stwierdził, że to są brednie.

Wypuszczona przez Matheusvictorbra plotka podzieliła społeczność graczy GTA Online. Jedni są zadowoleni z takiego obrotu spraw inni zarzucają Matheusvictorbrowi gadanie głupot. W sprawie zabrał głos Yan2295, znany insider. Stwierdził, że Matheusvictorbr nie jest żadnym insiderem, gada głupoty i gracze nie powinni go słuchać. Jedynie kwestia prezentacji GTA 6 jeszcze w tym roku może być bliska prawdy, chociaż nie jest to do końca potwierdzone. Jak czytamy w poście Yan2295:

Nienawidzę być „tym facetem”, ale Matheus nie jest insiderem, wszystkie te doniesienia są całkowitym nonsensem. Być może nadszedł czas, aby przestać zwracać uwagę na ludzi o zerowej wiarygodności, podający informacje znikąd.

Zobacz: Max Payn powraca – Rockstar dogadał się z Remedy

Ciężko nie zgodzić się ze słowami Yana2295. Raczej mało prawdopodobne, że zaplanowana na te wakacje duża aktualizacja GTA Online byłaby tą ostatnią. Nawet jeżeli wkrótce ruszy kampania GTA 6 to do premiery gry został co najmniej rok albo półtora. Rockstar zarabia gigantyczne pieniądze na GTA Online i raczej nie zabije kury, która codziennie znosi złote jajka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię