Strona głównaWiadomościWszystko, co musisz wiedzieć o wersjach kolekcjonerskich Far Cry 5

Wszystko, co musisz wiedzieć o wersjach kolekcjonerskich Far Cry 5

Ubisoft dla kolekcjonerów gadżetów przygotował limitowane edycje Far Cry 5. Najdroższa z nich kosztuje ponad 700 zł.

W trakcie targów E3 Ubisoft pochwalił się nie tylko gameplay’em z nowej części Far Cry’a, ale również zaprezentował zestawy kolekcjonerskie, na które już od wczoraj w sklepie wydawcy można było dokonac zamówienia. Fakt, są drogie jak cholera i w podobnej cenie można kupić już jakiś sprzęt do komputera, lecz wartość kolekcjonerki usprawiedliwia jej niski nakład. Ponadto w środku znajdziemy niepowtarzalne gadżety, nigdzie indziej niedostępne.

W sprzedaży będą dostepne dwie wersje kolekcjonerskie. Mając w kieszeni wolne 700 zł możemy nabyć The Hope County, Montana Collector’s Case, która oprócz pełnej gry zawiera dodatkowo mapę, kompletną czaszkę jelenia z porożem (oczywiście przy jej powstawaniu nie ucierpiał żaden rogacz), metalowy box, płytę z utworami z gry oraz Season Pass odblokowujący nowe misje, przedmioty oraz pojazdy niewystępujące w podstawce.

Kto nie zamierza wieszać na ścianie zwierzecego trofeum, może zainteresować się The Father Collector’s Edition. Znajdziemy w niej praktycznie wszystko to, co w powyższej wersji, tylko zamiast zdechłego jelenia otrzymamy 30-centymetrową figurkę przedstawiająca Josepha Seeda stojącego przed witrażem. Zmieni się również wygląd pudełka kolekcjonerskiego, które nadto wzbogacono o zdjęcia rodziny Seedów. Za tą wersję zapłacimy trochę mniej, a około 450 zł. Nie musze chyba wspominać, że podane koszta dotyczą wyłącznie edycji PC, bo tylko takie nas interesują.

 

 

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię