Strona głównaGryAktualnościWyciekła potencjalna data 6 sezonu Call of Duty: Warzone

Wyciekła potencjalna data 6 sezonu Call of Duty: Warzone

Oficjalnie daty rozpoczęcia 6 sezonu Call of Duty: Warzone jeszcze nie poznaliśmy. Najwyraźniej nie słyszała o tym Minnesota ROKKR.

Piąty sezon Call of Duty: Warzone powoli zmierza oczywiście ku końcowi. Do tej pory nie słyszeliśmy jednak nic o kolejnym Battle Passie, ani premierze nowego sezonu. Aż do teraz, kiedy data wymsknęła się jednej z drużyn Call of Duty League.

Zobacz: Activision – pozew przeciwko twórcom hacków

Na Twitterze Minnesota ROKKR pojawił się wczoraj wpis zapowiadający nadchodzący turniej w battle royale Activision. Organizacja właśnie ogłosiła swój nowy skład i postanowili uczcić to wydarzeniem z pulą 100 tysięcy dolarów.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jednym z powodów organizacji tego turnieju ma być początek 6 sezonu. Według powyższego tweeta ma to nastąpić już 29 września.

Jeżeli data okaże się prawdą, do końca piątego sezonu zostały już tylko dwa tygodnie. Zgodnie z tradycją Modern Warfare, 25 sierpnia powinien ruszyć również weekend z podwójnym doświadczeniem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię