Strona głównaGryAktualnościCzyżby planowano reveal remastera trylogii Mass Effect?

Czyżby planowano reveal remastera trylogii Mass Effect?

Plotek o trylogii Mass Effect ciąg dalszy. Tym razem gra pojawiła się w cyfrowym sklepie, z tymczasową okładką.

O trylogii Mass Effecta słyszeliśmy ostatnio kilka tygodni temu, kiedy na gamingowym podcaście pojawiły się informacje o potencjalnej dacie premiery. Teraz plotki odświeża portugalski sklep, sugerując nadchodzący reveal.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – pierwszy gracz wbił już platynowe trofeum na PS4

Na stronie pojawiła się możliwość preorderu odświeżonej wersji trylogii w trzech różnych odsłonach, na PlayStation 4, Xbox One i nawet Nintendo Switch. Nie pojawiła się żadna informacja o dacie premiery. Jedynie okładki ze standardowymi dla tych platform cenami.

@Nibellion pod swoim postem zaznaczył również, że loga widoczne powyżej są oparte na trylogii z Xboxa 360. Na ten moment ciężko więc w stu procentach uwierzyć w najnowszą informację.

Doskonałym momentem, żeby zapowiedzieć taką premierę byłby dzisiejszy pokaz PlayStation 5. Sony wspominało o grach, a na transmisji na pewno zbierze się sporo ludzi. Kto wie, może już o 22:00 doczekamy się zapowiedzi Mass Effecta…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię