Advertisement
Strona głównaKonsoleWyciekło pierwsze zdjęcie kontrolera do PlayStation 5

Wyciekło pierwsze zdjęcie kontrolera do PlayStation 5

Wygląda na to, że wiele się nie zmieni. 

O padach do PS5 słychać już od momentu, kiedy pierwszy raz po sieci rozeszły się zdjęcia dev kitów. Ba, kilka tygodni temu prezentowaliśmy Wam nawet rendery zrobione przez jednego z użytkowników na podstawie wszystkich przecieków. Teraz przyszedł czas na konkrety.

Zobacz: PlayStation 5 ma być wstecznie kompatybilny z każdą poprzedniczką

Kontroler PS5

Chociaż powyższe zdjęcia skupiają się przede wszystkim na konsoli, którą już widzieliśmy, wciąż mamy okazje przyjrzeć się nieco nowemu kontrolerowi. Rozpowszechnione na Reddicie zdjęcia potwierdzają, że nie doczekamy się wielu zmian. Touchpad jest podobnych rozmiarów, D-Pad i analogi zostają w podobnym stylu. Niestety nie widzimy jedynie triggerów, które według omawianych niedawno patentów miałyby być większe niż w Dualshocku 4.

Jak to zazwyczaj bywa z takimi przeciekami, nic nie zostało potwierdzone. Na etapie dev kitów sporo może się zmienić, a kontroler, którym ostatecznie będziemy obsługiwać PlayStation 5 może wyglądać zupełnie inaczej. Wciąż ciężko jednak uwierzyć, żeby Sony miało odejść daleko od swojego sprawdzonego schematu DS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię