Strona głównaKonsoleXbox – nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Xbox – nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Microsoft zaprezentował nowy zestaw słuchawkowy, który będzie przeznaczony dla konsoli Xbox Series X oraz S. Kusząca jest również cena nowego urządzenia, które zostało wycenione na 100 dolarów.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox pojawi się w sprzedaży już 16 marca. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Microsoft, urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby pomóc graczom uzyskać najwyższej jakości dźwięk ze sprzętu Xbox. Zestaw będzie łączył się za pośrednictwem bluetooth i będzie kompatybilny również z PC i innymi urządzeniami BT.

Zobacz: Xbox Series X/S – Microsoft szykuje lepszą kompatybilność wsteczną?

Połączenie z konsolą Xbox Series będzie odbywało się przy użyciu zastrzeżonego protokołu komunikacyjnego. Oznacza to, że nie będzie potrzeba żadnego klucza sprzętowego, a jednocześnie ten sposób komunikacji zapewni wysoką wydajność i brak opóźnień.

Jedno ładowanie pozwoli na 15 godzin pracy, czyli dość standardowy wynik. W zestawie znajdzie się również mikrofon izolujący hałasy z zewnątrz. Mikrofon będzie chowany w obudowie. Urządzenie będzie kompatybilne z Windows Sonic, Dolby Atoms i DTS Headphone: X.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię