Strona głównaKonsoleXbox Series X – auto HDR daje oszałamiające rezultaty

Xbox Series X – auto HDR daje oszałamiające rezultaty

Microsoft w Xbox Series X postawił na kompatybilność wsteczną, co zresztą podkreśla na każdym roku. Nowa konsola nie tylko uruchamia stare tytuły, ale również poprawia prędkość i wygląd gier. Funkcja HDR jest wręcz oszałamiająca.

Pierwsze egzemplarze konsoli Xbox Series X trafiły już do kilku redakcji. Dzięki czemu co chwilę dowiadujemy się kolejnych ciekawych rzeczy na temat urządzenia. Teraz Jeff Grubb pochwalił funkcję Auto HDR. Dziennikarz przez blisko tydzień testował opcję w wielu grach dostępnych w ramach kompatybilności wstecznej i jest zaskoczony możliwościami konsoli.

Zobacz: Twitch zabrania potępiania terroryzmu i ekstremizmu

Grubb skorzystał z pomocy Adama Fairclougha, który jest ekspertem w kwestiach HDR. Stwierdził on, że HDR w prezentowanych grach dochodzi 1000 nitów, co jest złotym standardem dla takiego obrazu.

Microsoft wykorzystuje SI do poprawienia wyglądu gier z Xbox 360 oraz Xbox One i uruchamia funkcję HDR. Co więcej, oprogramowanie uczy się samo jak poprawiać jakość obrazu i swoje rozwiązania stosuje we wszystkich produkcjach.

Poniżej możecie obejrzeć materiał, który prezentuje możliwości nowej konsoli. Grubb podkreśla, że zmiany są widoczne w każdej produkcji, niezależnie od jej wielkości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię