Strona głównaKonsoleXbox Series X – Microsoft prosi o niezadymianie konsoli

Xbox Series X – Microsoft prosi o niezadymianie konsoli

Wczoraj po sieci hulało viralowy filmik pokazujący dymiącego Xbox Series X. Materiałowi towarzyszyła informacją, że nowa konsola rzekomo przegrzewa się i zaczyna płonąć. Materiał okazał się żartem. Microsoft jednak prosi by nie robić tego typu rzeczy.

Po opublikowaniu przez jednego z użytkowników dymiącego Xboxa w sieci zawrzało. Wielu zarzucało Microsoftowi nieudolność w projektowaniu konsoli, inni bronili firmy. Ostatecznie Okazało się, że do stworzenia efektu dymu został wykorzystamy e-papieros.

Zobacz: Codemasters podobno zaakceptowało ofertę Take-Two, finalizacja ma nastąpić w 2021.

Cała sytuacja nie pozostała jednak obojętna dla Microsoftu, który opublikował ważną wiadomość:

Microsoft podkreśla, że zapewnia pomoc w przypadku problemów z konsolą, które nie są związane z vapowaniem.

Ciekawe czy, prawnicy Microsoftu nie będą chcieli „dobrać się” do osoby, która stworzyła materiał mogący działać na szkodę producenta. Jeżeli tak, to możemy tylko współczuć dowcipnisiowi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Ten „artykul” to stek bzdur a redaktorzyna powinien stracić za coś takiego prace i sam być pociągnięty do sądu. Autor nagrania potwierdza że jego nagranie jest prawdziwe, sam Microsoft wymienia konsole na nową, a ich komentarz dotyczył osób próbujących wywołać podobny efekt epapierosem. W konsoli najprawdopodobniej rozszczelnila się komorą parowa, ale microsoft ma to dopiero zbadać po odebraniu konsol.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię