Advertisement
Strona głównaKonsoleProdukcja Xbox Series X idzie pełną parą. A co z grami?

Produkcja Xbox Series X idzie pełną parą. A co z grami?

Już za mniej więcej 6 miesięcy na sklepowych półkach powinny zadebiutować konsole nowej generacji – Xbox Series X oraz PlayStation 5. Wygląda na to, że ruszyła już produkcja urządzeń, a przynajmniej tych z logo Microsoftu.

Wygląda na to, że produkcja Xbox Series X właśnie ruszyła i idzie pełną parą. Taką informację podał jeden z użytkowników forum ResetEra, który twierdzi, że ma wiarygodne źródła. Według jego wiedzy maszyny w Chinach i Malezji rozpoczęły prace w zeszły poniedziałek i aktualnie działają z pełną mocą. Jeśli to prawda, to pandemia koronawirusa nie powinna zagrozić premierze konsoli.

Musicie jednak pamiętać, że to tylko plotki. Na dodatek pochodzące od anonimowego użytkownika forum. Jednak w tym przypadku brzmią wiarygodnie. Nikogo nie powinno dziwić, że produkcja konsoli rusza na pół roku przed planowaną premierą. W końcu Microsoft musi przygotować prawdopodobnie kilka milionów egzemplarzy dla zniecierpliwionych graczy.

Na ten moment prawdopodobnie większym zagrożeniem są same gry. Co prawda Phil Spencer zapewniał, że wkrótce kolejne tytuły zostaną zaprezentowane, ale produkcja w czasach pandemii musi być znacząco utrudniona. Praca grafików czy projektantów poziomów z własnych domów to nie są idealne warunki. Dlatego o ile sama konsola nie powinna być zagrożona, tak opóźnione mogą być daty premier poszczególnych tytułów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię