Strona głównaKonsoleXbox wypuszcza kontroler, który pachnie jak pizza

Xbox wypuszcza kontroler, który pachnie jak pizza

Xbox przygotował niespodziankę dla fanów Wojowniczych Żółwi Ninja oraz fanów pizzy. Nowy kontroler pachnie jak to najpopularniejsze danie włoskiej kuchni.

Nowy kontroler powstał we współpracy Microsoftu z Paramount Pictures. Urządzenie to część promocji nowego filmu Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem, który trafi do kin już w sierpniu.

W sprzedaży dostępne będą cztery wersje kontrolera. Chociaż zielony kolor może nie jest zbyt charakterystyczny dla pizzy to jest on znakiem rozpoznawczym czterech żółwi, którzy są wielkimi amatorami pizzy. Na każdym z kontrolerów znajdzie się podobizna jednego z wielkiej czwórki wojowników.

Aby jednak pad mógł pachnieć jak pyszne trójkąciki na spodzie zamontowany został specjalny dyfuzor, który wygląda jak kawałek pizzy. Według tego co sugeruje udostępnione zdjęcie, ten będzie można odpiąć od pada.

Jeżeli chcielibyście zdobyć jeden z kontrolerów wystarczy zgłosić się do konkursu organizowanego przez Xbox. Wystarczy zaobserwować profil Xbox Game Pass na Twitterze i przekazać dalej wpis o akcji. Jest to jedyna szansa na zdobycie kontrolera, bo ten nie trafi do sprzedaży.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię