Strona głównaWiadomościZnany YouTuber namawiał nieletnie fanki do wysyłania mu nagich zdjęć

Znany YouTuber namawiał nieletnie fanki do wysyłania mu nagich zdjęć

Kolejny YouTuber może mieć spory problem. Tym razem chodzi o amerykańskiego twórcę, znanego pod pseudonimem ProJared. Okazuje się, że miał on namawiać swoje nieletnie fanki do wysyłania mu nagich fotek. Poza tym zdradzał swoją żonę.

Jared ‘ProJared’ Knabenbauer, bo tak brzmi jego pełne nazwisko, może pochwalić się na YouTubie mniej więcej milionem subskrybentów. Jak na Stany Zjednoczone nie jest to może ogromna liczba, ale i tak należy go uznać za bardzo popularnego twórcę. Każdy z jego filmów oglądany był przez kilkaset tysięcy osób. Do tego jego żoną jest Heidi O’Ferrall – dość znana cosplayerka. Jednak w przypadku ich małżeństwa należałoby chyba używać czasu przeszłego.

Zobacz: DanielMagical nie stawił się w więzieniu. Chce dozór elektroniczny

Wczoraj (9 maja) Heidi O’Ferrall napisała na swoim Twitterze, że mąż od kilku miesięcy ją zdradzał. Ma na to dowody w postaci zdjęć i zrzutów ekranów z rozmów między kochankami. Przyznała, że mężczyzna wzbudzał w niej poczucie winy i wszelkie przejawy podejrzliwości z jej strony kończyły się na kłótniach o tym, że kobieta nie potrafi mu zaufać i jest odpowiedzialna za wszystko, co złe w ich relacjach.

YouTuber namawiał fanki do wysłania mu nagich zdjęć

Następnie kobieta przyznała, że Jared od jakiegoś czasu namawiał swoje fanki do wysyłania mu nagich zdjęć. Początkowo miało to być formą żartu i ona o wszystkim wiedziała, ale z czasem przybrało niebezpiecznie rozmiary. Z czasem YouTuber miał domagać się zdjęć również od nieletnich wielbicielek, co podchodzi już pod konkretne paragrafy amerykańskiego prawa. Do rozmowy dołączyły dwie fanki, które potwierdziły te słowa. Miały one mieć odpowiednio 15 i 16 lat w momencie prowadzenia pikantnych rozmów i wymieniania się nagimi zdjęciami z Knabenbauerem. W jednym z przypadków twórca miał wiedzieć o wieku dziewczyny. Obie pokazały też dowody na potwierdzenie swoich słów.

Zobacz: Wyrok dla Isamu za wypowiedź o Cyganach. Prokuratura rok temu umorzyła sprawę

Z podobnymi zarzutami musiał się już zmierzyć inny YouTuber – Austin Jones. W jego przypadku sprawa zakończyła się wyrokiem 10 lat pozbawienia wolności z powodu posiadania dziecięcej pornografii. To pokazuje, jak poważne problemy może mieć ProJared.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię