Strona głównaGryAktualnościEA zapowiada plany na przyszłość. Wśród nich nowy Battlefield i NFS

EA zapowiada plany na przyszłość. Wśród nich nowy Battlefield i NFS

Wyszła już Fifa, Star Wars: Squadrons i Madden. Przyszedł czas na Battlefielda i Need for Speeda. 

Końcówka roku w wykonaniu Electronic Arts była stosunkowo przewidywalna. Otworzył ją solidny Star Wars: Squadrons, dla którego wsparcie zdążyło się już nawet skończyć. Później Fifa i Madden. Dzisiaj debiutuje z kolei Need for Speed: Remastered. Fani wciąż się jednak zastanawiają, co EA planuje dalej.

Zobacz: Battlefield 6 rozegra się w czasach współczesnych

Podczas ostatniego raportu finansowego dostaliśmy przedsmak tego, co wydawca może szykować dla swoich fanów. W roku finansowym 2022 ma ukazać się łącznie aż sześć gier od EA. Obecność Fify, Maddena i NHL w tym gronie jest oczywiście obowiązkowa. Pod koniec przyszłego roku ma jednak zadebiutować nowy Battlefield od DICE. Criterion pracuje z kolei nad nowym NFS-em.

Wszystko wskazuje również na to, że EA szykuje dla nas jeszcze jedną niespodziankę. Gdzieś pomiędzy kontynuacjami wszystkich tych ogromnych marek znajdzie się miejsce na jeszcze jedną produkcję. Kto wie, może będzie to jakieś nowe IP…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię