Strona głównaGryAktualnościZapowiedź 10 sezonu Fortnite sugeruje powrót do przeszłości

Zapowiedź 10 sezonu Fortnite sugeruje powrót do przeszłości

Czyżby Dust Depot miało z powrotem zawitać na mapie Fortnite’a?

Miniony weekend przyniósł sporo radości fanom battleroyale. Na wszelki wypadek, gdyby Mistrzostwa Świata Fortnite z pulą nagród w wysokości 30 milionów dolarów nie były wystarczająco emocjonujące, Epic Games postanowiło krótko zapowiedzieć nadchodzące wydarzenia.

Zobacz: Fortcast #1 – przedstawiamy pierwszy, polski podcast o Fortnite!

Fortnite Sezon 10

I pisząc „krótko”, mam na myśli naprawdę krótko. Jedynym co zobaczyliśmy podczas wczorajszej transmisji z turnieju jest powyższa grafika. O oznaczeniu dziesiątego sezonu literą „X” słyszeliśmy już wcześniej. Nikt nie wspominał jednak, że Dusty Depot może wrócić do życia.

Skoro Fortnite World Cup mamy już za sobą, a na ogłoszenia o kolejnych rozgrywkach pewnie jeszcze chwilę poczekamy, Epic może pozwolić sobie na solidną dawkę zmian. Mapa może zostać odwrócona do góry nogami i wreszcie nikt nie powinien narzekać.

Bardzo możliwe, że dowiemy się również, co dziesiaty sezon będzie miał wspólnego z ostatnim live eventem, który miał miejsce w grze. Na całe szczęście, pierwsze odpowiedzi mamy dostać już 1 sierpnia. Wtedy startuje bowiem kolejny sezon Fortnite.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię