Strona główna Konsole Znamy datę premiery Crackdown 3. Gra otrzyma efektowny system zniszczeń otoczenia

Znamy datę premiery Crackdown 3. Gra otrzyma efektowny system zniszczeń otoczenia

- Reklama -

Crackdown 3 to jedna z tych gier, które nie miały szczęścia do ogłoszeń daty premiery. Tym razem jednak można mieć nadzieję, że ogłoszona na tegorocznym XboxInside data będzie już tą ostateczną. Przy okazji zaprezentowano również bardzo ciekawy zwiastun.

Pierwsze zapowiedzi trzeciej części Crackdown miały miejsce ponad 3 lata temu. Już wtedy twórcy obiecywali tryb multiplayer osadzony w otwartym świecie, w którym wszystko będzie można zniszczyć, a niezbędne do tego obliczenia miały być dokonywane w chmurze. Teraz możemy podziwiać coś, co można nazwać finalnym – lub bliskim finalnemu – rezultatem.

Wspomniany tryb multiplayer będzie nosił nazwę Wrecking Zone. Będzie on oparty o potyczki dwóch, 5-osobowych zespołów, a celem będzie zniszczenie wieży przeciwnika. Areny, w których będzie się rozgrywała walka, będą – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – całkowicie podatne na zniszczenia, a do obliczeń zostanie wykorzystana chmura Microsoftu – Azure.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun nowego trybu:

Gra ma (w końcu) zagościć na półkach sklepowych 15 lutego 2019. Będzie również dostępna w ramach Xbox Game Pass oraz Xbox Play Anywhere, a to oznacza, że zagrają w nią zarówno posiadacze konsol Microsoftu jak i PC-tów z Windowsem 10. Zanim jednak zdecydujecie się na zakup, zapoznajcie się z wymaganiami sprzętowymi Crackdown 3.

Oprócz tego dla fanów serii przygotowano prezent. Pierwsza część Crackdown będzie dostępna do ściągnięcia ze sklepu Microsoft całkowicie za darmo.

Jak Wam się podoba zaprezentowany trailer?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE