Strona głównaWiadomościHardwareZnamy datę premiery GeForce RTX 3080 Ti

Znamy datę premiery GeForce RTX 3080 Ti

Najnowsze karty graficzne Nvidia GeForce RTX 3080 Ti, mają mieć swoją premierę w maju, to już wiemy, ale do tej pory nikt nie znał dokładnej daty tej premiery.

Data debiutu najnowszej karty graficznej NVIDII właśnie wyciekła do sieci. NVIDIA ma zaprezentować tę kartę graficzną 18 maja, a do sklepów ma trafić 26 maja. Recenzenci swoje recenzje będą mogli zaprezentować 25 maja.

Spodziewamy się, że NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti, będzie miała wydajność zbliżoną do RTX 3090, i karta zostanie wyposażona w 12 GB GDDR6X. To są potwierdzone informacje. Pod znakiem zapytania nadal są następujące kwestie. Czy tym razem uda się wprowadzić skuteczną blokadę na kopanie kryptowalut, ile faktycznie będzie kosztowała ta karta graficzna w sprzedaży i czy uda się choćby w niewielkim procencie nasycić rynek tymi kartami graficznymi, czy będziemy mieli do czynienia z kolejną premierą widmo, gdzie karty zostaną wykupione przez boty i górników, zanim nawet pojawią się w sklepach. O cenie końcowej nawet nie chcemy rozmawiać, ponieważ jest ona w sferze marzeń. Przecieki donoszą o cenie MSRP 999 USD. Pozostaje nam jedynie się zastanowić, ile razy ta cena zostanie przebita przez sklepy i prywatnych sprzedawców.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

1 KOMENTARZ

  1. Bo ich ludzie uczą że nie ważne za ile karta wyjdzie.. to Itaka kupią. Jest popyt, jest podaż. Ja kiedyś kupiłem nowego GTX 1080 za 2700zl.. nie patrzyłem na moją ale .. mój kolega w podobnym czasie wersję TI i dziś używkę sprzedał by pewnie z zyskiem..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię