Strona głównaEsportCounter-StrikeZnamy daty i format europejskich Minorów do turnieju w Katowicach

Znamy daty i format europejskich Minorów do turnieju w Katowicach

ESL kontynuuje tradycję zapoczątkowaną przez FACEIT w Londynie, w myśl której wszystkie Minory poszczególnych regionów zostaną rozegrane w tym samym mieście co główny turniej Majora. Poznaliśmy też daty tych rozgrywek.

Minory zostaną podzielone na dwie tury, w każdej rozegrany zostanie turniej dla pary regionów. I tak pierwsza tura – w dniach od 16 do 20 stycznia należeć będzie do zawodników regionu CIS i Europy, natomiast druga – rozgrywana pomiędzy 22 a 26 stycznia – dla Azji oraz obu Ameryk. Nie oznacza to oczywiście, że turnieje w każdej z par będą startować równolegle – kolejność ustalona została według stref czasowych każdego regionu, by jak najlepiej dopasować godziny spotkań do oczekiwań widzów, tak więc do południa swoje spotkania rozgrywać będą zespoły z CIS i Azji, a po południu – Europy oraz Ameryk.

27 stycznia zostaną rozegrane mecze w systemie play-off, w których wezmą udział drużyny, które zajęły 3. miejsca w każdym Minorze. Będzie to dla dwóch z nich ostatnia szansa by zapewnić sobie udział w fazie New Challengers Stage turnieju w Katowicach. Zanim jednak rozpoczną się emocje Minorów, czekają nas jeszcze zamknięte kwalifikacje do tychże, gdzie zobaczymy między innymi Miksturę, Kinguin oraz Virtus.pro. Zapowiada się gorąca rywalizacja! Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na awans do kolejnego etapu?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię