Strona głównaGryZwolniona ekipa Telltale dostaje zaproszenie do Ubisoft

Zwolniona ekipa Telltale dostaje zaproszenie do Ubisoft

Dobry programista nie musi szukać pracy, to praca znajduje jego. Ta niepisana zasada ma szansę spełnić się po raz kolejny. Ekipa zwolniona z pracy w związku z likwidacja studia Telltale dostała zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy od Ubisoft.

W poprzednim artykule informowaliśmy Was o zakończeniu działalności studia Telltale, znanego z serii The Walking Dead czy The Wolf Among Us. Wczoraj większość ekipy otrzymała wypowiedzenia. Pozostałe 25 osób ma zająć się dokończeniem projektów i wypełnić zobowiązania wobec zarządu i partnerów.

Pracownicy, którym podziękowano bardzo szybko otrzymali zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy.

Na oficjalnym koncie Ubisoft możemy przeczytać:

Weterani z Telltale, wiadomość nas zasmuciła – ale mamy wolne stanowiska, które mogą wam idealnie pasować. Porozmawiajmy, może będziemy w stanie pomóc.

Niedługo potem zaproszenie zostało sprecyzowane. Spotkanie ma odbyć 24 września:

Ekipo Telltale – spotkajmy się w poniedziałek 24 września na patio restauracji BJ w San Rafael o 16:30. Porozmawiamy o możliwościach zatrudnienia przy piciu i jedzeniu, my stawiamy.

Ze strony Ubisoftu było to bardzo dobre posunięcie zarówno ze strony PR jak i HR. Za jednym zamachem mają szansę na zatrudnienia gotowego zgranego zespołu, który może od razu przystąpić do pracy. Jesteśmy ciekawi jak zakończy się ta historia. Z naszej strony życzymy wszystkim powodzenia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię