Strona główna Gry Zwolniona ekipa Telltale dostaje zaproszenie do Ubisoft

Zwolniona ekipa Telltale dostaje zaproszenie do Ubisoft

- Reklama -

Dobry programista nie musi szukać pracy, to praca znajduje jego. Ta niepisana zasada ma szansę spełnić się po raz kolejny. Ekipa zwolniona z pracy w związku z likwidacja studia Telltale dostała zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy od Ubisoft.

W poprzednim artykule informowaliśmy Was o zakończeniu działalności studia Telltale, znanego z serii The Walking Dead czy The Wolf Among Us. Wczoraj większość ekipy otrzymała wypowiedzenia. Pozostałe 25 osób ma zająć się dokończeniem projektów i wypełnić zobowiązania wobec zarządu i partnerów.

Pracownicy, którym podziękowano bardzo szybko otrzymali zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy.

Na oficjalnym koncie Ubisoft możemy przeczytać:

Weterani z Telltale, wiadomość nas zasmuciła – ale mamy wolne stanowiska, które mogą wam idealnie pasować. Porozmawiajmy, może będziemy w stanie pomóc.

Niedługo potem zaproszenie zostało sprecyzowane. Spotkanie ma odbyć 24 września:

Ekipo Telltale – spotkajmy się w poniedziałek 24 września na patio restauracji BJ w San Rafael o 16:30. Porozmawiamy o możliwościach zatrudnienia przy piciu i jedzeniu, my stawiamy.

Ze strony Ubisoftu było to bardzo dobre posunięcie zarówno ze strony PR jak i HR. Za jednym zamachem mają szansę na zatrudnienia gotowego zgranego zespołu, który może od razu przystąpić do pracy. Jesteśmy ciekawi jak zakończy się ta historia. Z naszej strony życzymy wszystkim powodzenia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE