Strona głównaGryAktualności20th Century Fox rejestruje markę Alien: Blackout - nadchodzi nowa gra z...

20th Century Fox rejestruje markę Alien: Blackout – nadchodzi nowa gra z uniwersum?

Tak jak nie wszystkie filmy, w których występował obcy były udane, tak i nie każda gra z morderczym Ksenomorfem podbiła serca graczy. Alien: Isolation zdecydowanie jest jedną z najlepszych produkcji, a 20th Century Fox ma nadzieję powtórzyć ten sukces. Nadszedł czas na Alien: Blackout.

Wniosek rejestrujący nową markę został złożony 22 listopada i obecnie przez wielu graczy jest prześwietlany pod względem występowania w nim zwrotów „gra komputerowa do pobrania” oraz „dyski z grą komputerową”. Wiele osób obawia się, że może być to kolejna gra mobilna. Brrr…

Zobacz także: Obcy powróci w nowej grze

Za stworzenie najbardziej udanego tytułu z uniwersum, czyli Alien: Isolatnion odpowiedzialne było Creative Assembly. Niestety jest mało prawdopodobne, żeby studio miało dostarczyć kolejną grę. Większość pierwotnego zespołu opuściła Creative Assembly. Jednak uwagę przyciąga Hideo Kojima, który ostatnio opublikował zdjęcia z wizyty w Fox Studios, odbyła się ona na kilka dni przed rejestracją nowej marki przez Fox.

Jednak Kojima nadal pracuje nad Death Stranding i może nie mieć czasu na Alien: Blackout. Według plotek pomaga on Geoffowi Keighley’owi przygotować się do The Game Awards 2018 zaplanowanych na 7 grudnia.

Z kolei Keighley na swoim Twitterze zamieścił tajemniczy wpis z napisem „Worlds Will Change” stylizowanym na klimaty retro. To może być małą wskazówką, ponieważ seria Alien przez cały czas zachowuje klimaty sci-fi z lat 80. Z kolei litera „W” może być nawiązaniem do fikcyjnych korporacji z tego uniwersum Weyland Corp lub Weyland-Yutani Corp odpowiedzialnych za eksplorację kosmosu oraz stworzenie Ksenomorfów.

Z pewnością sprawa wyjaśni się 7 grudnia podczas The Game Awards 2018, do tego momentu możemy się tylko domyślać i spekulować na ten temat.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię