Strona głównaWiadomościAkcesoriaRazer ujawnia swój zestaw myszy i klawiatury dla Xboxa

Razer ujawnia swój zestaw myszy i klawiatury dla Xboxa

Dzięki nowemu partnerstwu z Microsoftem, ogłoszonym na konferencji Inside Xbox, ponad 50 modeli myszy i klawiatur Razera może współpracować z konsolą tej firmy. Ale firma przygotowuje też coś specjalnego.

To kolejny etap by połączyć w jedno konsolę i granie na PC. Oba urządzenia są już połączone przez Xbox Live czy możliwość gry w raz zakupioną grę na obu platformach, o ile tytuł pochodzi ze sklepu Microsoftu. Teraz pora na wspólne peryferia. Razer przygotowuje zestaw bezprzewodowych urządzeń, które mają na konsoli dać graczom takie same odczucia, jakie towarzyszą im podczas gry na PC.

Zobacz także: Xbox One wreszcie ze wsparciem dla myszki i klawiatury

Nowe urządzenia są budowane absolutnie od podstaw, specjalnie z myślą o Xbox One, można więc oczekiwać rozwiązań, które biorą pod uwagę specyfikę grania na konsoli – przez dużym telewizorem i na kanapie. Nie ma jeszcze konkretów jeśli chodzi o parametry techniczne, ale Razer zdradził już pewne przecieki jeśli chodzi o wygląd nowych akcesoriów. Wszystkie informacje mają zostać ujawnione w pełni podczas Consumer Electronics Show 2019, które trwać będzie między 8 a 12 stycznia.

A zatem co już wiemy? Na pewno gracze zanim użyją nowych peryferiów, będą musieli włączyć odpowiednie ustawienia w konsoli. Aktualnie ze sprzętem Razera współpracuje 14 tytułów, ale lista ta z pewnością się powiększy. W ręce developerów oddano pełną kontrolę nad tym, w jaki sposób zaimplementują współpracę z myszą i klawiaturą, co ma pozwolić im na dopracowanie nawet takich szczegółów jak schematy kolorów podświetlenia.

A jakie Waszem zdaniem cechy powinna spełniać klawiatura i mysz przeznaczona dla konsol?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię