Strona główna Gry Aktualności Aktualizacja pierwszego dnia do Fallout 76 zajmuje więcej niż sama gra.

Aktualizacja pierwszego dnia do Fallout 76 zajmuje więcej niż sama gra.

- Reklama -

Fallout 76 do uruchomienia będzie wymagał pobrania aktualizacji dnia pierwszego. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do takich aktualizacji, jednak w tym przypadku czeka nas pobranie dodatkowych 52 GB danych, czyli więcej niż gra, która zajmuje 45 GB.

Łącznie gracze będą mieli do pobrania około 97 GB danych na instalację Fallout 76. Jest to spora ilość miejsca, zwłaszcza na konsolach, więc gracze mogą zostać zmuszeni do wyrzucenia starych gier z dysku. Wiadomość ta nie jest również dobra dla posiadaczy mobilnego dostępu do Internetu z limitem danych.

Zobacz także: Bethesda do tworzenia The Elder Scrolls VI wykorzysta stary silnik

Aktualizacja dnia pierwszego wprowadza szereg zmian oraz poprawek do błędów w grze, jakie wyszły podczas testów beta. Fallout 76 B.E.T.A. miała kilka problemów i na tej podstawie została stworzona aktualizacja. Pełna lista zmian nie jest znana, możemy jednak wnioskować, że w dużej mierze opiera się na zgłoszeniach graczy.

Bethesda w zeszłym tygodniu opublikowała aktualizację do wersji B.E.T.A., która miała za zadanie poprawienie stabilności i wydajności gry oraz naprawienie błędów i balansu rozgrywki. Deweloper zajął się również luką w zabezpieczeniach, które umożliwiały łatwe hakowanie gry w wersji na PC.

Fallout 76 zostanie wydany 14 listopada na PlayStation 4, Xbox One i PC. Mamy jeszcze dwa dni na to, żeby znaleźć 100 GB wolnego miejsca na konsolach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE