Strona głównaEsportAmerykańskie gwiazdy wrestlingu organizacji WWE i NXT zmierzą się w turnieju League...

Amerykańskie gwiazdy wrestlingu organizacji WWE i NXT zmierzą się w turnieju League of Legends

W przyszłym miesiącu 18 listopada odbędzie się spektakularny pojedynek pomiędzy reprezentacją WWE i NXT. Tym razem zamiast w ringu zawodowi wrestlerzy staną ze sobą w szranki w League of Legends. W roli kapitanów drużyn wystąpią graczeTyler1 oraz imaqtpie.

Wydarzenie zostanie wyemitowane podczas NXT Takeover: Wargames w ramach PPV oraz na kanale UPUPDownDown, który jest prowadzony przez wrestlera Xaviera Woodsa działającego w organizacji WWE.

To nie pierwsze tego typu wydarzenie, gdy zawodowi wrestlerzy współpracowali z rynkiem gier w ramach różnych akcji. Wcześniej miały miejsce już podobne akcje z grami MMORPG. W tym razem możemy spodziewać się sporej oglądalności. Ciekawe czy poza pojedynkami w LoL będziemy mieli okazję zobaczyć kilka supleksów, rko albo DDT.

Informacja o zawodach pojawiła się na Twitterze:

Jedna z największych gwiazd WWE, Johna Cena ma wystąpić w filmie Duke Nukem.

A Wy śledzicie czasem co dzieje się na ringu podczas WWE? Może macie swoich ulubionych zawodników? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

    • Jakoś nigdy za nim nie przepadałem. Randy Orton dla mnie był w porządku i John Cena. Z początku lubiłem Big Showa, ale potem zaczął mnie wnerwiać. Z kolei David Brian mnie najpierw denerwował, a potem dał się polubić. Niezmiennie Great Khali tylko ten zawsze ma problem z nogami. Jeszcze zawsze Sheamus wydawał mi się w porządku. Nie wiem co na SmackDown się dzieje bo dawno nie oglądałem. Trzeba będzie odrobić zaległości chyba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię