Strona głównaWiadomościRozrywkaPingwin trzecim złoczyńcą w nowym Batmanie. Jest kandydat do roli

Pingwin trzecim złoczyńcą w nowym Batmanie. Jest kandydat do roli

W czerwcu 2021 roku w kinach zadebiutuje nowy film Batman. Wiemy już, kto wcieli się w Bruce’a Wayne’a, komisarza Gordona, Kobietę Kot i Człowieka Zagadkę. Ale na tym lista postaci się nie kończy. W filmie ma się pojawić również Pingwin i właśnie wybierany jest aktor, który miałby się w niego wcielić.

Wygląda na to, że Batman w nadchodzącym filmie będzie musiał zmierzyć się z przynajmniej trójką złoczyńców. Pierwszym z nich jest The Riddler, czyli Człowiek Zagadka. W niego wcieli się Paul Dano. Obok niego Nietoperzowi szyki będzie psuć będzie Zoe Kravitz jako Kobieta Kot. Ale na tym nie koniec. W filmie ma się pojawić również Oswald Cobblepot, czyli Pingwin.

Wcześniej do tej roli był przymierzany między innymi Jonah Hill, ale ostatecznie zrezygnował on z udziału w projekcie. Teraz najpoważniejszym kandydatem ma być Colin Farrell, znany między innymi z serialu Detektyw czy też filmu Dumbo. Podobno już trwają negocjacje między jego agentami, a Warner Bros i wszystko jest na dobrej drodze do szczęśliwej finalizacji.

Tym samym aktor dołączyłby do wspominanych wcześniej koleżanki i kolegów, a także Roberta Pattinsona, który został Batmanem i Jeffreya Wrighta w roli komisarza Jamesa Gordona. Plotki mówią również o zatrudnieniu Andyego Serkisa w roli lokaja Bruce’a Wayne’a – Alfreda. Batman zadebiutuje w kinach 25 czerwca 2021 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię