Strona głównaKonsoleAplikacja Disney+ na PlayStation 5 wreszcie wspiera HDR i 4K

Aplikacja Disney+ na PlayStation 5 wreszcie wspiera HDR i 4K

Dobra wiadomość dla szczęśliwych posiadaczy PlayStation 5. Disney+ dołączył właśnie do Netflixa, Prime’a oraz HBO Max jako jedna z aplikacji streamujących swój content w jakości 4K.

Długo czekaliśmy na Disney+ w Polsce. Coraz więcej użytkowników narzekało na rosnące ceny Netflixa, zawartość jednej z najpopularniejszych platform z miesiąca na miesiąc wydawała się coraz gorsza, a Disney+ był obietnicą lepszego jutra.

Zobacz: Logitech nowości pokazane podczas Logi Play 2022

Do nowej platformy zachęcało bardzo wiele rzeczy. Przede wszystkim, Disney po przejęciu LucasArts i wszystkich licencji firmy rozpoczął nostalgiczną ofensywę dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen. Dostaliśmy oczywiście trzy nowe filmy, ale potencjał dostrzeżono też w platformach streamingowych. Światło dzienne ujrzał Mandalorian, The Books of Boba Fett, Obi-Wan Kenomi, a ostatnio nawet Andor.

Wszystkie te produkcje, a nawet więcej, można już oglądać na PlayStation 5 w jakości 4K. Ze sporym opóźnieniem względem konkurencji Disney+ wreszcie wspiera 4K i HDR.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEngadget
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię