Strona głównaWiadomościRozrywkaOficjalnie: wiemy, kto zagra komisarza Gordona w nowym Batmanie

Oficjalnie: wiemy, kto zagra komisarza Gordona w nowym Batmanie

Reżyser nowego Batmana – Matt Reeves – oficjalnie potwierdził, kto wcieli się w filmie w rolę komisarza Jamesa Gordona. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, będzie to Jeoffrey Wright, znany między innymi z roli w serialu Westworld.

Nowy Batman nabiera coraz bardziej konkretnych kształtów. Oficjalnie dowiedzieliśmy się już, że Brucem Waynem będzie Robert Pattinson, a Kobietę Kot zagra Zoe Kravitz. Jednym ze złoczyńców będzie z kolei Paul Dano, którego osobiście najbardziej kojarzę z komedii romantycznej „Dziewczyna z sąsiedztwa”, ale zagrał on w wielu świetnych filmach. Wcieli się on w Człowieka Zagadkę. Za reżyserię odpowiada Matt Reeves, którego powinniście kojarzyć przede wszystkim z filmów z serii „Planeta Małp”.

Zobacz: The Batman to dopiero początek. Ma powstać całe uniwersum

Teraz oficjalnie dołącza do nich kolejny aktor. Komisarzem Jamesem Gordonem będzie Jeffrey Wright. Jeśli oglądaliście „Westworld”, to na pewno kojarzycie go z roli Bernarda Lowe. To bardzo uznany aktor, który ma na swoim koncie między innymi Złotego Globa za rolę drugoplanową w serialu „Anioły w Ameryce” oraz Emmy właśnie za „Westworld”.  Od początku był on łączony z rolą w Batmanie, ale najwyraźniej dopiero teraz umowa została sfinalizowana.

Na ten moment nie wiemy jeszcze, kto zagra między innymi takie postacie, jak chociażby Alfred czy też Pingwina, który również ma się pojawić w filmie. Premiera nowego Batmana planowana jest na 25 czerwca 2021 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię