Strona głównaGryAktualnościBeyond Good and Evil 2: Nie pograsz bez stałego połączenia z Internetem

Beyond Good and Evil 2: Nie pograsz bez stałego połączenia z Internetem

Deweloper odpowiedzialny za długo oczekiwaną kontynuację Beyond Good and Evil podzielił się kilkoma informacjami na temat tytułu. Niestety informacje te mogą nie przypaść do gustu graczom. Z drugiej strony można było się tego spodziewać po Ubisoft.

Niedawno ekipa Ubisoft pracująca nad Beyond Good and Evil 2 przedstawiła nowy materiał z gry przy okazji opowiadając o mechanice i odpowiadając na wybrane pytania. Kolejne odpowiedzi miały pojawić się na stronie gry.  Wśród nich znalazła się odpowiedź na pytanie dotyczące konieczności posiadania stałego połączenia z Internetem nawet podczas grania solo.

Zobacz także: Gameplay Beyond Good And Evil 2 – ogromny świat bez ekranów ładowania

Beyond Good and Evil 2 to gra online, wieloosobowa i kooperacyjna. W związku z tym, gra będzie dostępna tylko z połączeniem internetowym, aby mieć płynną nawigację, otrzymywać dynamiczne aktualizacje i grać z przyjaciółmi (co jest z pewnością lepsze, gdy grasz jako kosmiczny pirat!). Wybór gry kooperacyjnej należy jednak do Ciebie, więc granie solo w BGE2 jest absolutnie możliwe, jeśli wolisz być samotnym kosmicznym piratem…

Oczywiście w dzisiejszych czasach większość z nas posiada stałe połączenie z Internetem, jednak są gracze, którzy nadal jadą na dostępnie mobilnym z limitem danych.Do tego możemy zapomnieć o grze w podróży czy na wyjeździe.

Druga część podąża w zupełnie innym kierunku niż oryginalny tytuł. Jednak jeszcze długa droga zanim gra zostanie wydana. Obecnie Beyond Good and Evil 2 nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ba nie zostało potwierdzone na żadną z konsol.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię