Strona głównaGryAktualnościBioware zapowiada ogromne zmiany do Anthem

Bioware zapowiada ogromne zmiany do Anthem

Kojarzycie jeszcze Anthem? Wygląda na to, że fani looterów mogą szykować się na drugie podejście do gry Bioware. 

Anthem zaraz po swojej premierze niestety nie przyjął się zbyt dobrze. Miłośnicy gatunku błyskawicznie wrócili do Destiny, a społeczność gry rozpłynęła się w powietrzu. Bioware zapowiadał jednak, że planują naprawić swoją produkcję i właśnie widzimy chyba tego próby.

Zobacz: Destiny 2: Beyond Light z nowym zwiastunem fabularnym

Na oficjalnym blogu dewelopera pojawił się dzisiaj post informujący o planach całkowitego przebudowania gry. Ogromnych zmian doczekają się Javeliny. Bioware planuje usprawnić nie tylko UI, ale również podstawowe mechaniki postaci.

Wewnątrz studia testowane jest również nowe drzewko umiejętności przypominające mocno rozwiązania z Destiny 2. Mają one pozwolić graczom skupić się na konkretnym zestawie umiejętności i preferowanym stylu gry.

Dostaliśmy tym samym bardzo szczegółowe informacje dotyczące Anthema 2.0. Bioware wyciągnął najwyraźniej wnioski ze swojej porażki, zrobił listę planowanych zmian i chce dać drugie życie własnej produkcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię