Strona głównaKonsoleFinal Fantasy 16 – postacie i szczegóły świata

Final Fantasy 16 – postacie i szczegóły świata

Square Enix  opublikowało pierwsze informacje na temat Final Fantasy 16. Dzięki temu poznaliśmy szczegóły dotyczące postaci oraz świata gry.

Według informacji przedstawionych przez dewelopera w kolejnej odsłonie serii wystąpią m.in. Clive, Joshuy i Jill. Na blogu PlayStation producent Naoki Yoshida ujawnił również dodatkowe informacje na temat gry. Bohaterem szesnastki będzie Clive Rosefield, a młody rycerz i starszy mężczyzna, którzy wystąpili w zwiastunie to Clive. Poniżej grafika prezentująca starszą wersję Clive’a.

Akcja gry będzie toczyła się w krainie Valisthea, pobłogosławionej światłem Mothercrystals. Istnieje sześć królestw, które tworzą Grand Duchy of Rosaria, gdzie urodzili się Clive, Joshua oraz Jill.

Z teasera dowiadujemy się Eikons czyli najbardziej niebezpiecznych stworzeniach w świecie gry. Każdy z potworów uwięziony jest w ciele człowieka, który może go wezwać. Osoby takie wykorzystywane są jako maszyny wojenne.

Kolejnych ważnych informacji na temat Final Fantasy 16 powinniśmy spodziewać się w 2021 roku. Square Enix pracuje właśnie nad ukończeniem gry. Trafi ona wyłącznie na PS5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię