Strona głównaGryAktualnościTajemnicza gra Bonaire to Red Dead Redemption 2 na PC?

Tajemnicza gra Bonaire to Red Dead Redemption 2 na PC?

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Rockstar Games pracuje nad tajemniczą grą o nazwie Bonaire, która jeszcze nie została nawet zaprezentowana, a już została zablokowana przez Australijczyków. Według najnowszych plotek Bonaire to nic innego, jak po prostu Red Dead Redemption 2 w wersji na PC.

Plotki na temat Red Dead Redemption 2 grzmią niemal od premiery gry w wersji na PS4 oraz XOne, a nawet jeszcze wcześniej. Jednak do tej pory nie otrzymaliśmy od Rockstar Games oficjalnego potwierdzenia. Wszystko to tylko domysły i spekulacje. Kolejne do długiej listy dodaje użytkownik o pseudonimie Tez2, który jest wielkim fanem Rockstara i już kilka razy ujawniał wiarygodne informacje na ich temat.

– Tajemniczy tytuł Rockstar o nazwie „ Bonaire” to kodowa nazwa Red Dead Redemption 2 na PC. Nie jest wiadome, dlaczego odmówiono grze klasyfikacji, ale zakładam, że wynika to z nowej zawartości dla wersji na PC, ponieważ australijski rząd nie zakazał wersji na konsole – napisał Tez2.

Według niego identyczna sytuacja była w przypadku GTA V, które bez większych problemów zostało dopuszczone przez Australijczyków w wersji na konsole, ale już wersja na PC została początkowo odrzucona. Urzędnikom nie spodobał się wtedy edytor wideo. Teraz możemy mieć do czynienia z tym samym. Jeśli Red Dead Redemption 2 zostanie wydane na PC, to deweloper na pewno przygotował jakąś dodatkową zawartość.

Tez2 twierdzi, że Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na PC-tach pod koniec 2019 roku lub na początku 2020 roku, ale jednocześnie podkreśla, że termin ten może ulec jeszcze zmianie. Tak szybka premiera wydaje się niemal szokująca, biorąc pod uwagę, że nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnej zapowiedzi. Ale jeśli to prawda, to wkrótce powinno się to zmienić. Może w tym samym czasie studio zapowie też GTA VI?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePPE.pl
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię