Strona głównaGryAktualnościRockstar pracuje już nad nową grą. Wyjdzie w 2020 roku

Rockstar pracuje już nad nową grą. Wyjdzie w 2020 roku

Rockstar Games nie zamierza zwalniać. Po wydaniu Red Dead Redemption 2 przyszła kolej na następną grę. Co więcej, prace nad nią są już bardzo zaawansowane, a premiera planowana jest w 2020 roku. Domyślacie się, o co może chodzić? 

Niestety, nie chodzi o GTA VI, o czym pisaliśmy już wcześniej. Kolejna odsłona Grand Theft Auto ma wyjść dopiero w 2023-2034 roku, więc musimy jeszcze trochę poczekać. Wcześniej zostanie wydana inna kontynuacja. Mowa o Bully 2, czyli prawdopodobnie kolejnych przygodach niesfornego ucznia – Jimmiego Hopkinsa. 

Na razie nie wiemy zbyt wiele na temat gry. Prace nad nią mają być już bardzo zaawansowane. Premiera na początku 2020 roku jest jak najbardziej realna, ponieważ wielkością gra ma być podobna do pierwszej części. Nie ma zatem mowy o rozmachu GTA V lub Red Dead Redemption 2. Nie będzie to nawet gra z otwartym światem i przecież nie ma w tym nic złego. Nie każda produkcja Rockstar Games musi być podobna do pozostałych. Zresztą Bully zebrało całkiem niezłe recenzje i na pewno sporo osób czeka na dwójkę.

Należycie do tej grupy?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię