Strona głównaMobileAktualnościCall of Duty: Mobile za darmo i trybem Battle Royale na 100...

Call of Duty: Mobile za darmo i trybem Battle Royale na 100 graczy

Activision oficjalnie zapowiedziało nową grę z serii Call of Duty. Co prawda będzie to produkcja mobilna, czyli na urządzenia z Androidem oraz iOS-em, ale i tak zapowiada się ciekawie. Premiera zaplanowana jest na 1 października.

Call of Duty: Mobile powstało we współpracy Activision oraz chińskiej firmy Tencent, która zajęła się produkcją w swoim studiu o nazwie Timi. Gra ma być mobilnym spojrzeniem na klasyczne Call of Duty, a to oznacza, że możemy liczyć zarówno na znane wszystkim tryby rozgrywki, jak i lokalizacje charakterystyczne dla całej serii.

Call of Duty na telefony

W grze pojawią się między innymi takie tryby jak: Deathmatch, Search and Destroy czy też Free-For-All. Nie zabraknie też postaci znanych z historii serii, np. Johna „Soap” MacTavisha oraz Simona „Ghost” Rileya. Jednak najciekawiej zapowiada się chyba rozgrywka Battle Royale, w której będzie brać udział 100 graczy. Do dyspozycji będą różnego rodzaju bronie, a także pojazdy, w tym ATV czy też helikoptery. Tryb będzie dostępny w wersji solo, duo oraz w 4-osobowych drużynach.

Zobacz: Mobilne League of Legends – do sieci wyciekł fragment rozgrywki

Z czasem do gry mają być dodawane kolejne elementy, a także specjalne wydarzenia. W produkcji dostępna będzie też przepustka sezonowa, dzięki której da się odblokować nowe bronie, a także skiny do postaci, plecaków, wyposażenia, broni i pojazdów. Z tego powodu dostępne będą dwie waluty – Kredyty, które otrzymamy za granie oraz punkty CoD, kupowane z prawdziwe pieniądze.

Zobacz: Call of Duty Modern Warfare – wrażenia po pierwszych fragmentach rozgrywki

Call of Duty: Mobile będzie dostępne za darmo w Google Play oraz App Store. Premiera zaplanowana jest na 1 października tego roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię