Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Modern Warfare – Battle Royale nawet na 200 graczy

Call of Duty: Modern Warfare – Battle Royale nawet na 200 graczy

Chyba nikogo już nie dziwi, że kolejna odsłona Call of Duty również będzie miała tryb Battle Royale. Można powiedzieć, że w strzelankach stał się on czymś na wzór deathmatch lub capture the flag, czyli elementem obowiązkowym. Ale Modern Warfare ma wnieść ten tryb na zupełnie nowy poziom.

Call of Duty: Modern Warfare otrzyma tryb Battle Royale – to niemal tak pewne, jak kolejna odsłona FIFY. Ale Activision nie zamierza po prostu skopiować wszystkiego z wcześniejszej odsłony i ewentualnie dodać kilka nowych elementów. O nie! Jeśli wierzyć najnowszym plotkom, to będzie to największy tryb Battle Royale w jaki do tej pory zagraliście.

Zobacz: Powstaje gra Cyberprank 2069 – zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

Zacznijmy od samej mapy. Ta już w Blackout była naprawdę spora. Pod tym względem można było porównać ją do tej z Fortnite’a. Ale w Modern Warfare lokalizacja ma być nawet trzy razy większa. W pierwszej chwili może to budzić wątpliwości, bo przecież w oczywisty sposób odbije się na dynamice rozgrywki. Ale razem z powiększeniem obszaru ma iść też zwiększenie liczby graczy aż do 200 osób. Na razie mechanizm był podobno testowany ze 152 graczami, ale ma wytrzymać spokojnie 200 jednocześnie bawiących się użytkowników. W tym kontekście 3 razy większa mapa już nie budzi tak dużych wątpliwości.

Zobacz: Kupujesz gry w G2A? Deweloperzy wolą żebyś piracił

Oprócz tego tryb Battle Royale ma otrzymać mechanizm wskrzeszania kompanów z drużyny, jakąś formę systemu walutowego oraz zrzuty z zaopatrzeniem. Nie zabraknie też broni, które będą miały różne poziomy, więc teoretycznie większą lub mniejszą skuteczność. Pamiętajcie jednak, że to na razie tylko plotki, więc nie bierzcie ich za pewnik.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię