Strona głównaGryAktualnościCapcom przygotowuje się do wypuszczenia kolejnego tytułu

Capcom przygotowuje się do wypuszczenia kolejnego tytułu

Kojarzycie Mega Mana? To jedna z najstarszych serii gier, która zadebiutowała w 1987 roku na konsoli NES, a w japońskim oryginale nazywała się Rockman. Jej ostatnia część wyszła w (minionym już) roku na wszystkie większe platformy.

W wywiadzie dla serwisu 4Gamer twórca serii, Kazuhiro Tsuchiya zdradził nieco swoich planów na przyszłość. Od premiery Mega Man 11 minęły co prawda zaledwie 3 miesiące, i firma Capcom nie zdradziła konkretów na temat tego jak sprzedała się gra, ale wiadomo, że odbiór był na tyle dobry, by zacząć przygotowania do wypuszczenia kolejnego tytułu. Jak powiedział Tsuchiya, póki co są to tylko wstępne przygotowania, nie podjęto jeszcze żadnych większych działań, ale ponoć fani firmy będą mieli na co czekać.

Zobacz także: Dino Crisis Remake HD kolejną odświeżoną grą Capcomu?

Pytanie tylko co knuje Kazuhiro i jego ludzie? Czy po prostu 12. część Mega Mana, którą właściwie można by zrobić na zasadzie kopiuj+wklej pewnych elementów z poprzedniej, czy coś bardziej rozbudowanego? A może chodzi o remake Mega Mana X, o którym plotki pojawiały się od pewnego czasu? Sprzedaż klasycznego pakietu, ukrytego pod nazwą Mega Man X Legacy Collection wypadła doskonale, pociągnięcie tej serii dalej byłoby więc bardzo logicznym posunięciem.

Zobacz także: Przedmioty z serii Assassin’s Creed pojawią się w Monster Hunter: World

A Wy kontynuację której serii Capcomu widzielibyście najchętniej?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię