Strona głównaGryChcecie kupić kod źródłowy Leisure Suit Larry? Jest dostępny na eBayu

Chcecie kupić kod źródłowy Leisure Suit Larry? Jest dostępny na eBayu

Al Lowe to legendarny twórca gier, znany przede wszystkim ze stworzenia serii o wiecznie napalonym i niezbyt atrakcyjnym Larrym Lafferze. Czemu o nim piszę? Bo właśnie postanowił sprzedać kod źródłowy to swoich produkcji. Jeśli jesteście zainteresowani, to szykujcie sporo kasy.

Na eBayu znajdziecie w tym momencie nie tylko kod źródłowy do dwóch pierwszych części Leisure Suit Larry, ale także wiele innych, niezwykle rzadkich gier. Al Lowe sprzedaje także dyskietki z Dragon’s Keep oraz Bop-A-Bet na komputer Apple II. Wielu kolekcjonerów dałoby sobie rękę uciąć za takie okazy. Zresztą doskonale widać to po osiąganych cenach.

Zobacz także: A może zamiast PlayStation Classic lepiej poczekać na PC Classic?

Kod źródłowy Leusire Suit Larry 1 w momencie pisania tego tekstu osiągnął pułap 9,2 tys. dolarów, czyli według aktualnego kursu prawie 35 tys. złotych. Dokładnie taka sama kwota widnieje przy aukcji z kodem źródłowym Leisure Suit Larry 2. Jeszcze więcej, bo aż 10 tys. dolarów trzeba w tym momencie zapłacić za oryginalną grę Bop-A-Bet na Apple II.

Czemu Al Lowe zdecydował się na sprzedaż tych fantów? Przyznał, że ma już 72 lata i żadne z jego dzieci nie chce tego trzymać u siebie. Dlatego postanowił się ich pozbyć, aby nie zaśmiecać garażu czy innego pomieszczenia w domu. No cóż… ja chętnie zaśmieciłbym w ten sposób swój dom, ale 35 tys. złotych to jednak trochę za dużo. Może ktoś z Was zamierza się skusić? Jeśli tak, to wszystkie aukcja Ala Lowa znajdziecie na jego profilu na eBayu.

Zobacz także: Mamy dobre informacje – Command & Conquer powróci w odświeżonej wersji

Więcej szczegółów możecie zobaczyć na poniższym wideo:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię