Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: Amazon ujawnił datę premiery gry, która nie napawa optymizmem

Cyberpunk 2077: Amazon ujawnił datę premiery gry, która nie napawa optymizmem

To nie pierwszy raz, kiedy sklep przez wystawienie gry na liście dostępnych produktów niechcący wyjawia datę premiery tytułu. Tym razem zrobił to Amazon, który nie tylko potwierdził, że Cyberpunk 2077 wyjdzie na konsole i w wersji cyfrowej, ale powiedział, kiedy to będzie. Żadnej z tych dat nie powinniśmy jednak traktować poważnie.

Jeżeli spodziewaliście się, że Cyberpunk 2077 wyjdzie w ciągu najbliższego roku lub dwóch to mocno się myliliście. Według Amazon UK, premiera gry przewidziana jest na 2030 rok. Jeżeli ktoś ma wątpliwości poniżej screen:

Zobacz także: CD Projekt Red – kurtka z Cyberpunk 2077, jako prezent dla pracownika

Buja! Niepodważalny dowód. Jeszcze jakieś pytania? A jak nie lubicie pudełek, które zaśmiecają wam mieszkanie i wolicie wersję cyfrową, to musicie poczekać do 2099.

Oczywiście żadnej z tych dat nie możemy traktować poważnie. CD Projekt oficjalnie informuje, że nie potwierdzał jeszcze żadnej daty premiery gry:

A przy okazji Amazon ostatnio informował o dacie premiery The Last of Us II, zaplanowanej na 29 marca 2019. Naughty Dog w żadnym wypadku tego nie potwierdzają, obecnie nadal trwają pracę nad grą. Pamiętajcie, że nie można traktować Amazona, jako nieomylnej wyroczni.

Jeżeli chcecie sprawić swoim wnukom prezent spokojnie zamówcie wersję cyfrową Cyberpunk 2077 zaplanowaną na 2099 rok. :D. Wesołych Świąt!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię