Strona główna Gry Aktualności Publiczne demo Cyberpunk 2077 na E3 2019 anulowane? Zobaczą je tylko wybrani

Publiczne demo Cyberpunk 2077 na E3 2019 anulowane? Zobaczą je tylko wybrani

Wygląda na to, że tylko wybrani dziennikarze i influencerzy, a także gracze odwiedzający targi E3 2019 w Los Angeles będą mieli okazję zobaczyć nowe demo Cyberpunk 2077. Każdy, kto będzie w tym czasie siedział w domu, będzie musiał obejść się smakiem.

Według informacji pojawiających się na kanale Cyberpunk 2077 na Discrodzie, na targach E3 2019 w Los Angeles dostępne będą dwa dema Cyberpunk 2077. Pierwsze zostanie wyświetlone za zamkniętymi drzwiami i będzie dostępne tylko dla wybranych osób – dziennikarzy oraz influencerów. Nie będzie możliwe nagrywanie go. Demo nie trafi też później na oficjalnego YouTube’a gry. Jednym słowem – wielka tajemnica.

Zobacz: E3 2019: CD Projekt RED pokaże nowego Wiedźmina?

Demo Cyberpunk 2077 na E3 2019?

Drugie demo ma zostać pokazane widzom, ale tylko tym znajdującym się bezpośrednio na targach. Pokaz nie ma być w żaden sposób streamowany ani pokazany w przyszłości. Jeden z moderatorów subreddita Cyberpunk 2077 zasugerował, że CD Projekt RED nie chce, aby później YouTuberzy rozkładali pokaz na czynniki pierwsze. Czy to oznacza, że polska firma nie czuje się pewnie z tym, co do tej pory stworzono? Jeśli tak, to ile jeszcze przyjdzie nam czekać na oficjalną premierę i czy na E3 2019 poznamy dokładną datę?

Zobacz: E3 2019: Zobaczymy nowy trailer Cyberpunk 2077 i poznamy oficjalną datę premiery?

Powyższe informacje poddały pod wątpliwość nie tylko zaawansowanie prac nad Cyberpunk 2077, ale też samą jakość gry. To dziwne, że twórcy boją się pokazać swoje dzieło. Być może w CD Projekt RED stwierdzono, że hype jest tak wielki, że nie warto tego teraz psuć. Dziwi jednak brak pewności we własny produkt. Polska firma do tej pory dostarczała wysokiej jakości produkty. Czemu teraz miałoby się to zmienić?

Pamiętajcie jednak, że powyższe informacje to jedynie plotki. Być może finalnie zobaczymy demo Cyberpunk 2077. Nie zmienia to faktu, że cała sytuacja jest dość dziwna. Już wcześniej dowiedzieliśmy się też, że na E3 2019 na pewno nie zagramy w grę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE