Strona głównaGryAktualnościE3 2019: Zobaczymy nowy trailer Cyberpunk 2077 i poznamy oficjalną datę premiery?

E3 2019: Zobaczymy nowy trailer Cyberpunk 2077 i poznamy oficjalną datę premiery?

Możemy być coraz bardziej pewni, że na zbliżających się targach E3 2019 w Los Angeles CD Projekt RED nie tylko zaprezentuje nowy trailer z Cyberpunk 2077, ale też ogłosi oficjalną datę premiery. Takiego zdania jest anonimowy informator, który ma być blisko związany ze sprawą.

Informacja pojawiła się na forum NeoGAF, gdzie użytkownik o pseudonimie Braldryr sam określił się jako osoba, która ma spore znajomości, a niektórzy wręcz mogliby powiedzieć, że zbyt duże. W nieco dłuższym poście wypisał on całą listę rzeczy, które mają pojawić się na prezentacji Microsoftu w trakcie zbliżającego się E3 2019. Dodatkowo dopisał też kilka rzeczy, na zobaczenie których szansa jest niewielka lub zerowa. Na liście gier, które na pewno zostaną zaprezentowane znalazł się Cyberpunk 2077.

Zobacz: Cyberpunk 2077 będzie mniej liniowy niż Wiedźmin 3. Czeka nas wielka swoboda wyborów

Cyberpunk 2077 na E3 2019

Według użytkownika na E3 2019 polska firma nie tylko pokaże nowy trailer, ale też poda oficjalną datę premiery. Informator jest zdania, że Cyberpunk 2077 na pewno zostanie pokazany w trakcie konferencji Microsoftu. Natomiast nie jest pewny co do ewentualnej daty premiery gry. Jego zdaniem może ona mieć miejsce dopiero w 2020 roku. Oczywiście część osób zaczęło wątpić w jego znajomości. W odpowiedzi Braldryr wrzucił zdjęcia z mnóstwem wizytówek osób z branży gier, w tym również kilka od pracowników CD Projekt RED, co samo w sobie nie jest żadnym dowodem na powyższe informacje.

Zobacz: Cyberpunk 2077 jest inną grą niż to, co zobaczyliśmy na gameplayu

Ale prezentacja Cyberpunk 2077 w trakcie E3 2019 nie powinna być żadnym zaskoczeniem. Dyskusje na ten temat trwają już od bardzo dawna i nawet pracownicy CD Projekt RED sami mówili, że będą to prawdopodobnie najważniejsze targi w ich historii. Pytanie brzmi, czy skończy się tylko na Cyberpunku? Przecież niedawno polska firma potwierdziła, że do 2021 roku zamierza wydać aż dwie gry AAA, z czego jedną ma być właśnie C2077. Co będzie drugą? Tego nie wiemy, ale czasu pozostało już niewiele.

Ale jak zawsze – to tylko plotki. Nie traktujcie ich jako nic pewnego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię