Strona główna Gry Aktualności Cyberpunk 2077 jest już w pełni grywalny od początku do końca

Cyberpunk 2077 jest już w pełni grywalny od początku do końca

- Reklama -

Dyrektor generalny CD Projekt Adam Kiciński poinformował inwestorów o postępach prac nad Cyberpunk 2077. Obecnie programiści skupiają się na dopracowywaniu elementów świata i wypełnianiu go dodatkową treścią.

Ponadto Kiciński przyznał, że gra jest już w pełni grywalna i można ją przejść od początku do końca. Zaznaczył jednak, że nie wygląda jeszcze tak, jak fragment zaprezentowany podczas targów E3 oraz Gamescom.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 wyjdzie jeszcze w tej generacji konsol. Polska produkcja skorzysta na mocy Xboxa…

Podczas konferencji Kiciński powiedział:

Wypełniamy świat, dopracowujemy szereg elementów i to jest bardzo dużo ciężkiej pracy twórców. Natomiast mogę powiedzieć, że prace toczą się wartko i zgodnie z planem. Oczywiście przed nami superważny okres wygładzania gry.

Następnie dodał:

Chcemy wydać bardzo dopracowaną produkcję, a dopiero, jak będzie skończona, to możemy się zabrać za usuwanie wszelkich większych i mniejszych błędów. To dopiero przed nami, na co rezerwujemy sobie trochę czasu.

Niestety podczas telekonferencji nie padły żadne daty, musimy czekać cierpliwie. Zgodnie ze słowami Kicińskiego kampania promocyjna trwa, więc kolejne zwiastuny na pewno się pojawią.

Pełny zapis konferencji:

Dla przypomnienia pierwsza prezentacja Cyberpunk 2077:

Data premiery nadal pozostaje wielką tajemnicą. Wiadomo tylko, że Cyberpunk 2077 zostanie wydany na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE