Strona głównaKonsoleGears 5 w pakiecie Xbox One X - przeciek

Gears 5 w pakiecie Xbox One X – przeciek

Do premiery Gears 5 pozostał miesiąc i wygląda na to, że tego dnia poza samą grą do sprzedaży trafią zestawy z konsolą Xbox One X. Co więcej w ramach pakietu dostaniemy również pozostałe gry serii.

Niedawno za sprawą Amazon Włochy do sieci wyciekła informacja o konsoli Xbox One X w wersji Gears 5. W pakiecie dostaniemy popielato-biało-szarą konsolę z logo Gears of War oraz stylizowanego pada oraz grę Gears 5. Całość bardzo ładnie się prezentuje i może stanowić ciekawy gadżet dla fanów serii Gears of War.

Zobacz: Gears 5 – możemy zapomnieć o kampanii dla czterech graczy

Gears 5 Xbox One X Pad Gears 5 Xbox One X Pad

Ponadto w pakiecie, poza stylizowaną konsolą i grą Geras 5, dostaniemy również poprzednie części Gears of War 1, 2, 3, 4 oraz miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass i Xbox Live Gold. Na razie Microsoft nie potwierdził tego oficjalnie, jednak nie powinno potrwać to długo. Tak czy inaczej pakiet pojawił się na stronie dużego sprzedawcy, więc możemy mieć pewność, że trafi on do sprzedaży.

Zobacz: Games with Gold – Microsoft kontratakuje. Gears of War 4 i Forza Motorsport 6…

Według informacji na stronie Amazon pakiet zostanie wydany 6 września, czyli w dniu rozpoczęcia wczesnego dostępu do Gears 5. Dla reszty graczy Xbox One oraz PC zostanie udostępniony od 10 września.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię