Strona głównaKonsoleCyberpunk 2077 znika z PlayStation Store

Cyberpunk 2077 znika z PlayStation Store

CD Projekt RED wydał komunikat, w którym informuje o możliwości uzyskania zwrotu za Cyberpunk 2077 w sklepie PlayStation. Co więcej, gra do odwołania znika z platformy sprzedażowej Sony.

Sony czasowo usunęło Cyberpunk 2077 ze swojego sklepu PS Store. Gra nie pojawia się nawet w wynikach wyszukiwania na stronie sklepu. Jest to wynik wspólnej decyzji CD Projekt RED i Sony, czego przyczyną jest duża ilość błędów w polskiej produkcji.

W komunikacie CD Projektu możemy przeczytać:

Decyzja podjęta została po konsultacjach Spółki z przedstawicielami SIE dotyczących umożliwienia realizacji zwrotu gry osobom, które zakupiły ją w wersji cyfrowej poprzez PlayStation Store i chciałyby dokonać jej zwrotu.

Gracze mogą uzyskać także zwrot pieniędzy jeżeli zakupili Cyberpunk 2077 za pośrednictwem PS Store a sama gra znika ze sklepu aż do odwołania.

Decyzja podjęta została po konsultacjach Spółki z przedstawicielami SIE dotyczących umożliwienia realizacji zwrotu gry osobom, które zakupiły ją w wersji cyfrowej poprzez PlayStation Store i chciałyby dokonać jej zwrotu

CD Projekt podkreśla jednak, że gra nadal dostępna jest w wersji pudełkowej, a obecni posiadacze zachowują grę i nadal będą mieć dla niej wsparcie.

Gracze mogą niezmiennie nabywać pudełkową wersję gry w sprzedaży bezpośredniej lub wysyłkowej. Zarówno cyfrowe, jak i fizyczne kopie gry nieprzerwanie objęte będą wsparciem i otrzymywać będą przyszłe aktualizacje od Spółki

Wersje na Xbox One oraz PC nadal dostępne są zarówno w sklepach cyfrowych jak i stacjonarnych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię