Strona głównaKonsoleSackboy: Wielka przygoda – także w trybie wieloosobowym

Sackboy: Wielka przygoda – także w trybie wieloosobowym

Kultowy bohater konsoli PlayStation Sackboy powraca do trybu wieloosobowego. sony poinformowało o aktualizacji gry, która wprowadza tryb multiplayer.

Przyjaciele Sackboya zostali porwani przez wrednego Vexa i są zmuszani do pracy przy budowie jego złowieszczego wynalazku. Przy jego pomocy Vex chce zniszczyć Świat Rzemiosła i sprawić, że przestanie być krainą wyobraźni i niewinnych marzeń.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – bug uniemożliwia grę w pierwszym sezonie

Zadaniem każdego z graczy będzie pokonanie mitycznej istoty zrodzonej ze strachu i chaosu oraz ocalenie przyjaciół. Przygodę będziemy mogli rozgrywać samodzielnie lub z przyjaciółmi. Do pokonania ośnieżone szczyty górskie, gęste dżungle i podwodne królestwa.

Teraz grę można przejść od początku do końca maksymalnie z trzema towarzyszami, Dołączony został również zestaw dziesięciu dedykowanych poziomów dla pracy zespołowej, których ukończenie wymaga dobrej współpracy z pozostałymi graczami. W każdym z pięciu głównych światów istnieją dwa poziomy dla gry zespołowej.

Zobacz: Ubisoft rozdaje gry za darmo

Postępy w trybie multi oraz zdobyte Kule Marzeń zostaną przeniesione do trybu dla jednego gracza. Co więcej, gra wspiera międzygeneracyjny cross-play pomiędzy PS4 i PS5. Sony umożliwiło także przeniesienie zapisów gry z PS4 na PS5. Sony zapowiada też kolejne aktualizacje i ulepszenia poprawiające wrażenia z rozgrywki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię