Strona głównaEsportCounter-StrikeCzy TaZ tęskni za kolegami Virtus.pro? Odpowiedź może być dla wielu szokująca

Czy TaZ tęskni za kolegami Virtus.pro? Odpowiedź może być dla wielu szokująca

Od rozstania starego skłądu Virtus.pro, który zdobywał dla polskiego CS-a największe trofea mineło już trochę czasu. Niektórzy jednak lubią wracać myślami do tamtych czasów – kiedy polski CS coś znaczył. Na pewno nie robi tego już jednak jeden z członków “Złotej Piątki”, obecnie prowadzący Aristocracy – Wiktor “TaZ” Wojtas.

Prowadzonym przez TaZa Polakom z Aristocracy póki co bardzo dobrze idzie na DreamHack Open Summer w szwedzkim Jönköping. Po pokonaniu AVANGAR 16:14 ekipa Wiktora awansowała do półfinału, gdzie czeka na swojego rywala. Ewentualna wygrana w szwedzkim turnieju jest dla Polaków wielką szansą na pokazanie się w Europiezagwarantuje ona im bowiem grę na DreamHack Masters, które rozegrane zostaną w październiku w Malmö.

Zobacz: Codewise Unicorns oficjalnie zmienia się w Aristocracy! Ekipa TaZa ma w końcu organizację

W przerwie rozegranego wcześniej spotkania pomiędzy Aristocracy a Tricked, Wiktora poproszono o krótki wywiad. Padło w nim między innymi pytanie czy TaZ tęskni za swoimi byłymi kolegami z Virtus.pro. Odpowiedź dla jednych może być oczywista, dla innych – wciąż żyjących mitem kultowego polskiego zespołu – być prawdziwym ciosem w serce.

Zobaczcie zresztą sami:

Oprócz tego TaZ został wypytany o to jak mu się gra z nową drużyną, jakie są jego odczucia po spotkaniu z Tricked i o to jak mu się gra przed szwedzką publicznością.

Zobacz: ESL Mistrzostwa Polski imponują rozmachem i liczbami

Co sądzicie o podejściu TaZa do czasów gdy grał w Virtus.pro? Dlaczego Waszym zdaniem tak “chłodno” reaguje na wspomnienia związane z byłym zespołem?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię