Strona głównaWiadomościRozrywkaDanny DeVito w roli Wolverine’a? Tego chcą fani

Danny DeVito w roli Wolverine’a? Tego chcą fani

Internet pozwala wszystkim na wyrażenie swojego zdania. To jednocześnie jego największa zaleta i wada. Bo o ile możemy mówić o sprawach ważnych i istotnych, tak możliwe jest też stworzenie petycji, aby to Danny DeVito zagrał Wolverine’a.

Disney, po przejęciu Fox, odzyskał filmowe prawa do filmów z X-Menami. Wszyscy spodziewają się, że w ciągu najbliższych lat zobaczymy reboot historii mutantów, którzy z czasem zostaną dodani do filmowego uniwersum Marvela i dołączą do Spider-Mana, Czarnej Pantery i innych herosów. Dlatego już teraz rozpoczęły się dyskusje na temat tego, kto mógłby się wcielić w Cyklopa, Wolverine’a, Jeane Grey czy też Magneto. Chęć wcielenia się w Logana wyraził między innymi Henry Cavill, czyli filmowy Superman i serialowy Geralt.

Zobacz: Szef Marvel Studios odpowiedział na mnóstwo pytań na temat filmowego uniwersum

Oczywiście fani również mają swoje wyobrażenia na temat tego, kto mógłby zostać nowymi X-Menami. Jedne propozycje są poważne, a inne – nie ma co ukrywać – prześmiewcze. Do tej drugiej kategorii z całą pewnością należy zaliczyć petycję, aby to Danny DeVito wcielił się w Rosomaka.

– To jedyny człowiek zdolny do przejęcia tronu po Hugh Jackmanie. Wierzymy, o ile Wolverine pojawi się w filmowy uniwersum Marvela, że jest to jedyny człowiek do tej roli – możemy przeczytać na petycji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Stuart Cooper, Concept Artist (@sc_concept_artist)

Twórcy chcieli zdobyć 7,5 tys. podpisów, ale w momencie pisania tego tekstu jest ich już ponad 20 tys. i liczba cały czas rośnie. Oczywiście nie ma mowy, aby Disney wziął to na poważnie. O Ile uwielbiam Danny’ego DeVito, to do roli Wolverine’a to on jednak się nie nadaje. Ale kto wie, może petycja sprawi, że aktor pojawi się w jakiejś mniejszej roli? Na to byłbym już w stanie się zgodzić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię